Szkolenia i warsztaty

Organizujemy różnego rodzaju szkolenia i warsztaty psychologiczne oraz kursy językowe w Rabce. Nasza oferta obejmuje szkolenia „miękkie” z zakresu integracji grup, komunikacji międzyludzkiej, twórczości itd. Jak również kursy szybkiego czytania, uczenia się i radzenia sobie ze stresem. Nasze szkolenia mają zawsze formę warsztatową i są prowadzone przez doświadczonych szkoleniowców. Zapraszamy do współpracy zarówno przedsiębiorstwa, szkoły i osoby prywatne.

Warsztaty rozwojowe

szkolenia i warsztaty Warsztaty rozwojowe to zajęcia grupowe, podczas których możliwe jest eksperymentowanie z nowymi doświadczeniami. Celem warsztatów jest zwiększanie świadomości, lepsze zrozumienie siebie i drugiego człowieka oraz rozwój umiejętności społecznych. Zajęcia mają charakter tematyczny. Uczestnicy uczą się dzięki ćwiczeniom wykonywanym indywidualnie i w podgrupach. Po zakończeniu pracy uczestnicy mają szansę podzielenia się swoimi doświadczeniami. Jednym z podstawowych wymagań dotyczących uczestników jest ich aktywny udział. W ramach tego rodzaju zajęć znajdują się również grupy samopomocy i wsparcia dla rodzin, przedstawicieli różnego rodzaju zawodów itd.

Kursy językowe

Nasza oferta obejmuje zajęcia:

  • z praktycznej znajomości języka zarówno ogólne jak i specjalistyczne (bussiness i medical english),
  • kursy przygotowawcze do egzaminów (gimnazjalny, matura, egzaminy państwowe – FCE, TOEFL, CAE, CPE itd.).

Oferowane kursy językowe obejmują następujące języki

  • angielski (wszystkie poziomy),
  • francuski (wszystkie poziomy),
  • japoński (tylko początkujący),
  • włoski (wszystkie poziomy).

Uważamy, że indywidualne podejście i dobry kontakt z uczniem w połączeniu z fachową kadrą gwarantują zwiększenie szans na efektywną współpracę w związku z tym nasi lektorzy pracują w małych grupach (od 2 do maksymalnie 5-6 osób). Zainteresowany? Zainteresowana? Zadzwoń lub napisz do nas i zapytaj o ofertę dla Ciebie.